SİSTEMLİ KOKULU TARÇIN TESBİH
25 Oct
0

SİSTEMLİ KOKULU TARÇIN TESBİH

Yazar: Mustafa Okunma: 60
Kişiye alınabilecek anlamlı ve özel hediyelerden birisi de tesbihtir. Tesbih kullanımı genelde erkeklerin kullandığı bir ürün olarak algılansa da bayanlar da aslında kullanmaktadır. Manevi açıdan sevdiğiniz kişiye zengin bir hediye etmek isteyen kişiler için teşbih alınabilecek en mükemmel hediyelerden birisidir. Sistemli kokulu tarçın teşbih modeli ile sevdiğiniz kişiye özel ve ayrıcalıklı bir hediye verebilirsiniz. Hem modeli ve tasarımı ile hem de sunumu ile son derece sıra dışı ve etkili olan ürün klasik hediyelerden oldukça farklıdır. Ürün sıradan bir teşbihten çok daha fazlasına sahiptir. Estetik ve görselliği ile şık bir teşbih olmasının yanın sıra yanı zamanda kokusu ile mesteden büyüleyici bir aromatik kokuya sahiptir.

Kokusu İle Sizleri Büyüleyecek

Kokulu sistemli tarçın tesbih kokusu ile sizleri büyüleyecek. Tarçını keskin ve muhteşem kokusu özellikle tarçın seven kişiler için haz vericidir. Tarçının özelliğine bakacak olursak tarçın bitkisi içeriğindeki yararlı pek çok bileşenler sayesinde sağlık için şifa deposu olması nedeniyle sofralarda sık tercih edilmektedir. Kokusu keskindir. Baharat olarak sofralarda yerimizi alır. Tadı tatlı hem de yakıcıdır. Tarçın baharı elde etmek için tarçın ağacının gövde ve dal kabuklarının dış tarafı sıyrılır sonra içte kalan kısmı yani iç kabuğu kurutulup öğütülür. Kabukları iç içe konularak rulo olarak sarılır ve bu şekilde çubuk şeklinde tarçın elde edilir.

Sevdiğinize Anlamlı Bir Hediye Edin

Sevdiğiniz kişiye anlamlı bir hediye etmek için tesbih en güzel seçenektir. Sistemli tarçın kokulu tesbih modeli ile bayan olsun erkek olsun her iki cinse de hediye edilebilecek tarzda bir üründür. Görünümü ve kokusu ile ideal bir ürün olan tesbih modeli iel sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilirsiniz. Ürünü beğenip satın almaya karar verdikten sonra sipariş bölümüne girerek hemen siparişinizi verebilirsiniz. Ürün siparişinizi verdikten kısa bir süre sonra elinize ulaşacaktır. Ürün elinize geçtikten sonra istediğiniz zaman sevdiğiniz kişiye hediye etmek üzere ürünü hazırlayabilirsiniz. Mutlu birlikteliğinizin nişanesi olarak ürünü değer verdiğiniz kişiye hediye edip onu mutlu edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum yaz