MAYO BİKİNİ MODELLERİ
21 May
0

MAYO BİKİNİ MODELLERİ

Yazar: Mudanis Okunma: 88

Tatiller; stresli, koşuşturmacalı, yorgun bir yılın ardından hayatta nefes aldığımız günlerdir. Ne iş yaparsanız yapın maalesef ki hayatın her aşamasında bir koşuşturmaca bir yoğunluk mevcuttur. Bu sebeple her birey tatil günlerini iple çekmektedir.

Ülkemiz coğrafi yapının sunduğu avantaj ile dört mevsimi en güzel şekilde yaşanması ile muhteşemdir. Her bireyin yâda ailenin tatil anlayışına göre binlerce alternatif çok ekonomik koşullar ile sunulmaktadır. İsterseniz yaylada yada bir köy evinde tatil yapacağınız gibi, üç tarafı denizlerle çevrili olması sebebiyle muhteşem kıyılarda vakit geçirmenin tadına doyulmaz.

Deniz tatili denince erkek, kadın, çocuk fark etmeksizin akla ilk gelen kıyafet olmaktadır. Malumunuz tatil demek rahatlıktır, kıyafetlerin de rahat olmasının yanında özellikle kadınlar şık olmayı da birinci olanda tutmaktadır.

2019 YILI PLAJ MODASI NASIL OLACAKTIR

Evet özellikle mayo, bikini konseptinde canlı bir yıl bizleri beklemektedir.

Hakim renk pastel olacaktır. Son yıllarda özellikle bikini ve mayo altının farklı renkler ile bezenmesi ayrı bir şıklık katmaktadır.  

Nostaljik tavırla tasarlanan muhteşem mayolar ve bikiniler de plaj şıklığınız vazgeçilmez giysileri olmaktadır.

Sahil kenarları yine özel tasarım pareolar ile şenlenecektir. Yine canlı renk tercihleri ile plajlar çiçek bahçesi gibi olacaktır.

Gündüzlerin bu kadar renkli olduğu ortamda tabii ki geceyi de düşünmek gerekir. Gündüzün aksine daha sade ve çık abiye kıyafetlerin tercih edileceği 2019 modasında, eğlencenin yoğun ve aktif olduğu mekânlarda yine canlı renkler gözümüze çarpacaktır.

Kıyafet seçimi hangi tarz olursa olsun birinci sırada rahatlık olmalıdır. Özellikle beden yakışan, kaliteli kumaştan üretilmiş plaj modası alternatifleri tercih edilmelidir.

Mudanis AVM olarak plaj modasını en yakından takip etmekteyiz. Porföyümüzde yer alan 1.000 üzeri mayo, bikini, mayokini, pareo modellerini beğeninize sunmaktayız.

Aynı gün kargo seçeneği ile hizmet vererek sizlere en kaliteli ürünleri en hızlı şekilde ulaştırmaktayız.

Yorumlar
Yorum yaz