EN GÜZEL İSİMLİ YÜZÜKLER
07 Nov
0

EN GÜZEL İSİMLİ YÜZÜKLER

Yazar: Mustafa Okunma: 254Yüzükler takılar içinde en çok kullanılan ürünlerden birisidir. Özel anları ve birliktelikleri en güzel şekilde simgeleyen yüzükler normal zamanlarda aksesuar olarak da en çok tercih edilen ürünlerdendir. Piyasada çeşitli model ve tasarımda yüzük modeli bulunmaktadır. İsimli yüzükler de anlamlı ve oldukça modern ve şık yüzük çeşitlerinden birisidir. En güzel isimli yüzükler olarak birbirinden hoş ve güzel isimli bazı yüzük tasarımlarını siz değerli müşterilerimize tanıtmaya çalışacağız.

Gümüş Aşk Sarmalı İsimli Yüzük

Aşk dünyanın belki de en güzel duygularından birisidir. Bu özel duygunun kelimelerle tarifi yetersizdir. Aşkı anlamak için onu yaşamak ve hissetmek gerekir. Aşkı gerçek anlamda yaşayan ve tüm benliğinle hisseden kişiler için özel olarak tasarlanmış olan gümüş aşk sarmalı isimli yüzük sevdiğiniz kişiyle birlikte alabileceğiniz mükemmel bir üründür. İsimlerinizin bir arada yazılı olduğu yüzüğü parmağınızda taşıyarak sevdiğinizi her an yanınızda hissedebilirsiniz.

Gümüş Harfli Bayan Yüzük

Radyum kapalama ile imal edilen 925 ayar gümüşten imal edilen gümüş harfli bayan yüzük isminizin baş harfinin yazılı olduğu size özel olarak tasarlanmış yüzük modelidir. İster kendiniz için ister sevdiğiniz kişiye özel anında hediye etmek için yüzüğü satın alabilirsiniz. El emeği ve işçiliği ile hazırlanan bu çok şık ürünün sahibi siz olabilirsiniz.

Gümüş Harfli Kelebek Yüzük

Şıklığı ve sadeliği ile oldukça estetik bir görünüme sahip olan gümüş harfli kelebek yüzük modeli alımlı olmayı seven bayanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Erkeklerin de eşlerine ya da sevdiklerine hediye edebilecekleri hoş bir yüzük modelidir.

Gümüş Harfli Bayan Yüzük

Kendi isminin ya da sevdiğinin isminin baş harfini her an yanında taşımak isteyenler için gümüş harfli bayan yüzük hassas ve romantik bayanlar için tasarlanmış şık bir yüzük modelidir. Altın kaplama ile imal edilen ürün fiyatı ile de oldukça cazip bir üründür. Hem ekonomik hem de anlamlı ve şık bir yüzük almak isteyen kişiler için gümüş harfli bayan yüzük modeli ideal bir yüzük tasarımı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yorumlar
Yorum yaz